Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Yeri değil ama, açıkla bakalım Cemil Çiçek 50+1 meselesini

Yeri değil ama, açıkla bakalım Cemil Çiçek 50+1 meselesini

Yüzde 50+1 tartışmasında karşı karşıya gelen iki isim, Akşit’in cenazesinde objektiflere yansıdı. “50+1 sıkıntılara sebebiyet verecek.” ifadesini kullanan Cemil Çiçek’in o anda neler düşündüğü merak konusu oldu

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden eski Turizm Bakanı ve Devlet bakanlarından Güldal Akşit için Meclis’te tören düzenlendi. TBMM’deki törene siyasilerden çeşitli isimler katıldı. Objektiflere yansıyan karelerde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek yan yana görüntülendi.  Bahçeli ile Çiçek, son dönemde yüzde 50+1’e ilişkin tartışmada karşı karşıya gelmişti.

Çiçek, “50+1 sıkıntılara sebebiyet verecek.” ifadesini kullanırken, Bahçeli ise ”Sayın Çiçek, dilinizin altında sakladığınız bir oran var mıdır? Açıkla da bilelim, niyetini öğrenelim.” karşılığını vermişti. Bahçeli, Çiçek’in beyanatının “kuşku verici” olduğunu belirtmiş, “Bu tartışma gereksizdir.” diye konuşmuştu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

AK Parti’den dikkat çeken ilk metaverse toplantısı!

AK Parti'deki ilk metaverse toplantısı, Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş ile AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri'nin katılımıyla gerçekleşti. AK Parti TBMM Grup Başkanvekilleri Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş ile AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, ilk metaverse toplantısında bir araya geldi. FARKLI ODALARDAN [...]

%d blogcu bunu beğendi: