Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Başkan Erdoğan Çanakkale türküsüne eşlik etti

Başkan Erdoğan Çanakkale türküsüne eşlik etti

Ezineli Yahya Çavuş Belgeseli’nin galasında gençlerle buluşan Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale türküsünü söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Troya Müzesi’nde düzenlenen Ezineli Yahya Çavuş Belgeseli’nin galasında gençlerle bir araya geldi.

Erdoğan, Türkiye’ye kazandırdıkları en güzel ve en anlamlı kültür sanat eserlerinden biri olan Troya Müzesi’nin açılışını yapmanın kendisine nasip olduğunu söyledi.

Müzeyi gezen ziyaretçilerin, kendilerini 7 başlık altında sergilenen bir hikayenin içinde bulduğunu hatırlatan Erdoğan, “Öncelikle belirtmek isterim Troya Anadolu’dur. Troya, Anadolu’da yaşamış tüm halklar gibi bizi de temsil eden bir geçmişin sembolüdür” dedi.

Buradaki konuşmasında, gözleri yaşlı bir şekilde belgeseli izlediğini söyleyen Erdoğan, filmde emeği geçenleri selamladı.

Programda gençlik korosunun Çanakkale Türküsü’nü seslendirdiği sırada, Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

CHP’nin erken seçim beklentisi kurultayı erteletiyor

Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi'nde, temmuzda yapılması planlanan 38'inci Olağan Kurultay, olası erken seçim nedeniyle 1 yıl ertelendi. CHP Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. Genel Başkanın sunuşu ile başlayan Parti Meclisi'nde, son ekonomik gelişmelerin yanı sıra mevcut siyasi gelişmeler ışığında siyasi tutum değerlendirmeleri, eğitim politikaları sunumu ve Parti Okulu'nun 2021 [...]

%d blogcu bunu beğendi: