Allah sizi bildiği gibi yapsın! İzmir’de 31 sokak hayvanı zehirle katledildi!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Urla ilçesinde, farklı alanlarda kimliği belirsiz kişi veya kişilerin bıraktığı zehirli et parçalarını yiyen 31 sokak hayvanı öldü.

İzmir’in Urla ilçesine bağlı Torasan Mahallesi’nde bazı kişi ve kişiler, belli noktalara zehirli et parçaları koydu.  Bu etleri yiyen 30’un üzerine sokak hayvanı rahatsızlandı.  Hayvanlar rahatsızlanmasının ardından bu durumu gören vatandaşlar tarafından veterinere götürüldü.

31 HAYVAN TELEF OLDU

Zehirlenen hayvanlardan 31’i telef oldu. Yolların, sahil kıyılarının telef olan hayvanlarla dolu olduğu görülürken, mahalle halkı kan donduran olaya isyan ederek kişi ve kişilerin kısa süre içerisinde yakalanmasını istedi. Öte yandan, sokak hayvanlarını besleyen ve hayvanlara yardım eden hayvanseverlerin bahçelerine de gizlice bu zehirli olduğu düşünülen etlerin bırakıldığı öğrenildi.

OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Olayın ardından Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler, bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye alarak olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Orhan Turan: Hükümetin ekonomi politikaları sonuç vermedi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz TÜSİAD Başkanı Orhan Turan, hükümetin son dönemde uyguladığı politikaların sonuç vermediğini …

Bir cevap yazın