Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Güldüren açıklama! Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz’da hep birlikte mücadele ettik

Güldüren açıklama! Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz’da hep birlikte mücadele ettik

15 Temmuz gecesini televizyon karşısında kahve içerek geçiren Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı son konuşmada 15 Temmuz gecesi darbecilere karşı mücadele verdiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin olduğu gece Atatürk Havalimanı’nda tanklardan kaçarken görülmüştü.  Kılıçdaroğlu, havaalanından kaçışının ardından darbe gecesini Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun evinde geçirmişti.  Kılıçdaroğlu’nun halkın direnişini televizyondan izlediği görüntüler hala hafızalardan silinmiş değil.

Bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili kendisiyle ilgili şaşırtan ifadeler kullandı.  Kılıçdaroğlu, darbe gecesinde hep birlikte mücade ettiklerini söyleyerek, “15 Temmuz darbe girişimi oldu. Hep beraber mücadele ettik. Hep birlikte yapıldı. Mücadele ettik. Darbecilere karşı çıkıldı.” dedi.  Açıklamalarına devam eden Kılıçdaroğlu, bu kez de 15 Temmuz sonrası kamudan ihraç edilen FETÖ’cülere verdiği desteği yineledi.

“BİRAZ SABRETSİNLER”

CHP Lideri’nin konuyla ilgili ifadeleri şöyle: “KHK ile ihraç edilip hakkında beraat kararı verilenler, göreve iadesi karar verilenlerin tamamını görevlerine iade edeceğiz. Biraz sabretsinler, geliyor gelmekte olan, az kaldı.”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Nebati ekonomistler ve akademisyenlerle bir araya geldi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ekonomistler ve akademisyenlerle Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde bir görüştürme gerçekleştirdi. Bakan Nebati toplantı sonrası yaptığı açıklamada "Değerli akademisyenlerimiz ve ekonomistlerimiz ile oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Öncelikli hedefimiz olan finansal sektörde istikrar ve güveni sürdürülebilir kılmak amacıyla tüm paydaşlarımızın desteğini ve yol gösterici tavsiyelerini önemsiyoruz." ifadelerini kullandı. Hazine ve [...]

%d blogcu bunu beğendi: