Firari FETÖ’cü eski emniyet müdürü Arif Oktay Eser yakalanınca polisleri tehdit etti!

Başkent’te emniyet ekiplerince düzenlenen FETÖ operasyonunda, 7 yıldır firari olan birinci sınıf emniyet müdürü, yurt dışına kaçmayı planlarken Ankara’da gözaltına alındı.
Güvenlik güçlerinin Fetullahçı Terör Örgütü’yle (FETÖ) mücadelesi hız kesmeden devam ediyor.

Eli kanlı terör örgütü, güvenlik güçlerince yapılan operasyonlarla çözülmeye devam ediyor.

Bu kapsamda emniyet güçleri, örgüt içerisinde faaliyet gösteren ve devletin tüm kurumlarına sızan şüphelilerinin izini sürüyor.

Son olarak Ankara’da bir operasyon gerçekleştirildi.

Firari emniyet müdürü yakalandı
Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 7 yıldır aranan görevinden ihraç edilen birinci sınıf emniyet müdürü Arif Oktay Eser’in yerini tespit etti.

Kendisini gizlemek için sürekli kılık ve adres değiştiren, günlük hayatında gizlilik kurallarına dikkat eden Eser, polisin uzun süren takibi sonucu yakalandı.

Eser’in üzerinde sahte kimlik ve pasaport, yüklü miktarda döviz, FETÖ simgesi olarak bilinen 1 dolar, çok sayıda cep telefonu, diz üstü bilgisayarı, powerbank, şarj aleti, ilk yardım malzemesi ele geçirildi.

“Geri döneceğiz”
Gözaltına alınan firari şüpheli, kendisini yakalayan ekiplere, “Siz boşuna uğraşıyorsunuz, biz geri döneceğiz.” ifadelerini kullandı.

Şüphelinin, Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde sorgusu sürüyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk Hava Yolları, 6 kıtada bayramığızı göklerde dalgalandırıyor

Türk Hava Yolları, Avustralya’nın Melbourne şehrine ilk uçuşlarını bugün başlattı. İlk etapta Singapur üzerinden aktarmalı …

Bir yanıt yazın