İstanbul Esenler’de taksici terörü! Otomobilin camını yumruklayıp yol kesti!

Bir taksi şoförü ile otomobil arasında yol verme tartışması çıktı. Taksi şoförü aracından inip otomobilin camını yumrukladı, küfür ve hakaretler yağdırıp otomobili sıkıştırmaya çalıştı.

İstanbul’un Esenler ilçesine bağlı Davutpaşa Mahallesi’nde, bir yemek ve alışveriş sipariş firmasına ait otomobilin sürücüsü ile 34 TJN 84 plakalı taksinin şoförü arasında yol verme tartışması çıktı. Taksi şoförü, otomobile uzun süre yol vermedi.

Trafik ışıklarına gelindiğinde ise aracından inen taksi şoförü, otomobil sürücüsüne saldırmaya kalktı. Akan trafik ortasında otomobilin kapısını açmaya çalışan taksi şoförü, otomobilin camına yumruk atıp tükürdü.  Sürücüye küfürler yağdıran şoför, diğer sürücülerin kornaları ile tepki göstermesi üzerine aracına döndü.

SIKIŞTIRMAYA ÇALIŞTI

Taksi şoförü, otomobil sürücüsünün peşini bırakmadı. Seyir halindeyken tartıştığı sürücünün otomobilini kendi aracıyla sıkıştırmaya başladı. Sürücünün önüne geçerek durdurmaya çalışan taksici, başarılı olamayınca uzaklaştı.

“BANA BIÇAK SALLADI”

Otomobil sürücüsü, taksi şoförünün kendisine saldırmaya teşebbüs ettiği ve aracının önünü kesmeye çalıştığı o anları saniye saniye cep telefonu kamerası ile kaydetti.  Sürücünün çektiği görüntülerde, “Görüyorsunuz, bu adam taksici. Taksici, ışıklarda önümü kesti. Bana bıçak salladı. Şu an peşimden geliyor. Trafikte önümü kesmeye çalışıyor. Beni gasbetmeye mi çalışıyor, anlamadım. Sonuna kadar şikayetçi olacağım. Küfürler, tehditler havada uçuşuyor.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Orta Doğu’daki gerilim uçuş trafiğine yansıdı

İsrail ve İran arasında yaşanan gerilimin ardından hava radar sistemlerinde görülen Orta Doğu’daki uçuş trafiği …

Bir yanıt yazın