Vatan Partisi’nden “İncirlik ve Kürecik, TSK kontrolüne alınsın!” kampanyası!

Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Vahdet Şimşek’in, Yüreğir İlçesi’ndeki Kuvayi Milliye Parkında başlattığı “İncirlik ve Kürecik, TSK Kontrolüne Alınsın!” imza kampanyası büyük ilgi görüyor.
Ulusalcı çizgisinden asla taviz vermeyen Vatan Partisinin ABD emperyalizmine karşı Yüreğir İlçesi’ndeki Kuvayi Milliye Parkında başlatmış olduğu imza kampanyası bazı kesimleri ciddi manada korkutuyor. Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Vahdet Şimşek, başlatmış oluğu imza kampanyası ile alakalı olarak yaptığı açıklamada, “Türkiye İsrail’in gözcüsü olamaz. Kürecik Radar Üssü ve İncirlik Üslerindeki ABD askerleri derhal ülkelerine gönderilmelidir. Bütün ulusalcıları vatanını sevenleri devam eden imza kampanyamıza bekliyoruz. ” dedi.
Öte yandan Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanlığının başlatmış olduğu kampanyaya destek veren bazı vatandaşlar. “Bu ülkede herkes haklı davasına sahip çıkmalıdır. Ulusal çıkarlarımız her şeyin üstünde olmalıdır. Vatan Partisi’nin bu ulusal çıkışı her kesim tarafından örnek alınmalıdır.” Diyerek desteklerini belirttiler.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HSK, 4 bin 299 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi!

2024 Adli ve İdari Yargı Kararnamesi yayınlandı. Buna göre 4 bin 9’u adli, 290’ı idari …