Türkiye’de korona tırmanıyor, can kaybı 131’e yükseldi

Türkiye’nin Günlük Koronavirüs Tablosu’nu, her akşam yenilenen verilerle açıklayan Sağlık Bakanlığı koronavirüste son durumu açıkladı. Son 24 saatte 9982 test yapılırken, 1815 yeni vaka daha tespit edildi Son 24 saatte de 23 kişi hayatını kaybetti. Türkiye’de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 131’e yükselirken, vaka sayısı ise 9217’ye  çıktı.

Test sayısı arttıkça vaka sayısı da artan coronavirüs korkutmaya devam ediyor. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdüren coronavirüs alınan bütün olağanüstü tedbirlere rağmen tırmanmaya devam ediyor. Ülkemizde son 24 saatteki olağanüstü artış her kesimi kuşkulandırıyor. Sağlık Bakanlığından yapılan son açıklamaya göre, son 24 saatte 9982 test yapılırken, 1815 yeni vaka daha tespit edildi Son 24 saatte de 23 kişi hayatını kaybetti. Türkiye’de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 131’e yükselirken, vaka sayısı ise 9217’ye  çıktı.

Yasağa rağmen #evkal, #hayatevdegüzel anoslarına rağmen evde kalmayanların büyük risk taşımaya devam ettikleri bildiriliyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

5 yıl süreyle yasak aşk yaşayan hakim kadın, yasak aşkını tehdit etti iddiası!

Adana’da görev yapan hakim G.A.’nın 5 yıl yasak aşk yaşadığı öne sürülen iş adamı Server …

Bir yanıt yazın