17 saat sonra enkaz altından mucize kurtuluş!

6,8 büyüklüğündeki depremle felaketi yaşayan Elazığ merkeze bağlı Mustafapaşa mahallesinde yıkılan Kalay Apartmanı’nda bir mucize kurtuluş daha yaşandı. Enkaz altındaki Hatun Yamış, depremden 17 saat sonra burnu bile kanamadan çıkarıldı.
Merkez üssü Elazığ Sivrice olan ve 22 kişinin hayatını kaybettiği 6,8 büyüklüğündeki depremde yıkılan binaların enkazlarında arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Depremin meydana geldiği 20.55’ten bu yana 43 kişinin enkazlardan çıkarıldığı kette umutlu bekleyiş sürüyor.
BURNU BİLE KANAMADI
Enkaz altında en çok depremzedenin bulunduğu ve çalışmaların yoğunlaştığı yer ise Mustafapaşa Mahallesi’ndeki Kalay Apartmanı oldu. Sabah saatlerinden bu yana mucize kurtuluşlara sahne olan ve 8 kişinin sağ olarak kurtulduğu Kalay Apartmanı’ndan son olarak Hatun Yamış çıkarıldı.
Depremden yaklaşık 17 saat sonra enkazdan sapasağlam çıkan Hatun Yamış enkaz başında yakınlarını bekleyenlere de umut oldu.
Enkaz altındaki kadının kurtuluş anı ise kameralara anbean yansıdı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Son ankette AK Parti, CHP’ye fark attı!

Optimar Araştırma Şirketi Başkanı Hilmi Daşdemir, partilerin seçim kampanyalarıyla ilgili yapılan çalışmalardaki son verileri 24 …

Bir yanıt yazın