Densiz Enver Gargaş

Birleşik Arap Emirlikleri’nde dışişlerinden sorumlu bakan Enver Gargaş, zırvalamaya devam ediyor. Sözde Müslüman olduğunu dile getiren Türk ve Osmanlı düşmanı Enver Gargaş Ortadoğu’nun Türkiye ve İran tarafından kuşatıldığını savunarak Arap dünyasının harekete geçmesi için yaptığı çağrı bize “Yılanın kafasına bastık, kuyruğundan ses çıkıyor” ata sözümüzü hatırlatıyor.

ABD’nin kuşatma altına aldığı Müslüman Irak’ta bütün İslami mabetleri yerle bir ederken, işgal sonucu tecavüz ettikleri Iraklı kadınların doğurduğu mavi gözlü sarışın çocuklar Arap dünyasını sararken bu vahşete hoş görü ile yaklaşan Türk ve Osmanlı düşmanı soysuz ve nefissiz Gargaş’ın  sosyal medyadan yaptığı bu çağrıyı talihsiz olarak yorumluyor, kin ve nefretle kınıyoruz.

İngiliz’e uşaklıkta yarışan bu gafil gibi Suudi Arabistan ve Mısır başta olmak üzere geliştirdikleri sapık fırka üzerine İslamiyet’te tefrika oluşturmaya başladıkları yetmiyormuş gibi, bu defa dinde reform peşinde koşmaktadırlar. İslam dünyasını param parça olarak bölen ve kraliçe olarak da İngiliz hanımları da krallara zevce eden İngilizler, Din-i İslam’a zararlar vermeye devam ediyorlar.

Yanlarına aldıkları cılız kılıklı sözde yerli işbirlikçileri sayesinde Müslüman dünyasının ağabeyi ve sevgili Peygamberimiz Muhammed Aleyhisselam’ın methiyesine mashar olmuş Aziz Türk Milletini düşman ilan eden nefissiz Enver Gargaş’ın kimin ağzıyla ne konuştuğunu iyi biliyoruz.

İngiliz ve ABD ağızlı aynı zamanda Suudi Arabistan ve Mısır kurmalı BAE Dışişleri Bakanı Gargaş, Twitter mesajında bölgenin şu an bir çıkmazın içinde olduğunu ve kuşatmanın kırılması için işbirliğine ihtiyaç duyulduğunu savunarak “Arap dünyası Tahran ve Ankara’ya izin vermeyecek” diye paylaşımda bulunmasına haydi oradan bre zındık demezler sanıyor.

Dünya’nın her yerinde kuşatma altındaki Müslümanlar uğradıkları zulümler ve akıtılan Müslüman kanları karşısında suspus olan bu zavallıların konusu Türk ve Osmanlı olunca aslan kesilmeleri büyük bir talihsizliktir. Bir Fatih’in fedaisi ve Fahrettin Paşa gibi bir babayiğidin bu ve bunun gibi hadsize haddini bildirmelerinin vakti geldi de geçiyor.

Türkiye ve Osmanlı hakkında her ağzı olup da düşmanca konuşanların dilleri koparılmalı, İngilizlerin bölücülük sofralarına meze olarak sunulmalıdır. Yoksa bu zevzeklerin susacağı yok.

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

DEAŞ kimdir, Putin ve Hamas mı yoksa Siyonist İsrail ile ABD midir?

Aziz Dağtekin Yazdı Ne garip olmuş insanlar. Dün kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün …

Bir yanıt yazın