Fügürandan aktör olur mu?

Dünyanın hem düzeni hem de tadı fügürandan aktörlüğe soyunan acemiler yüzünden kaçtı..

İnsanoğlunun geninde ve nefsinde hep ben var olduğu için huzur dediğimiz kavrama hasret kaldık.. Şimdi önümüzde bir Kasım seçimler var. Burada boş ve hayalden oluşan vaadler temcit pilavı gibi yeniden ısıtılıp ısıtılıp önümüze servis ediliyor.. Türk siyasetini ve dünyayı yöneten usta aktörler olduğu için, ülkemizdeki acemi fügüranlara sizi aktör yapacağız deyip, çocuğa şeker verirsiniz de çocuk sevinir ya onlarda sahte lider rolüne girerler.. Oysa değirmen gitmiş biz şakşakçılarını arıyoruz..

Çok enteresandır. Dünyaya düzen vereceğiz diyen vampirler, dünyanın düzenini bozuyorlar..

Bu gün cennet vatanımızı parçalamak için kardeşi kardeşe kırdırmak istiyorlar. Bu isteklerini de üzülerek de olsa aziz okuyucularımızla paylaşmak zorundayım.

Halkın isteksizlikle takip ettiği veya etmek istemediği bu 1 Kasım’daki seçimlere pardon düzelteyim üç maymunu oynayan acemi tiyatro oyunu fanatik seçmen konumundaki unutkan seyirciye elbette heyecan vermeyecektir.. verirse şaşırmak lazımdır..

 

Çünkü bu bayat oyun ve senaryo kabak tadı veriyor. Niye mi. Eee daha anlamayacak ne var ki? Çünkü senaryo yabancı, aktör de acemi fügürandır. Fügürandan aktör olursa izleyici ne yapsın? Hele hele senaryo da yabancı ise bu daha kötüdür. .

Öyleyse aziz milletim 13 gün sağlıklı düşününüz, 1 Kasım’da dün başka bugün başka konuşan ve hareket eden aktör rolündeki acemi fügüranlara dersini verelim. Hadlerini bilsinler.. Ve kendi kendilerine şu soruyu sorsunlar: Fügürandan aktör olur mu? Diye..

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

DEAŞ kimdir, Putin ve Hamas mı yoksa Siyonist İsrail ile ABD midir?

Aziz Dağtekin Yazdı Ne garip olmuş insanlar. Dün kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün …

Bir yanıt yazın