Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Vatan Partisi’nden “İncirlik ve Kürecik, TSK kontrolüne alınsın!” kampanyası!

Vatan Partisi’nden “İncirlik ve Kürecik, TSK kontrolüne alınsın!” kampanyası!

Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Vahdet Şimşek’in, Yüreğir İlçesi’ndeki Kuvayi Milliye Parkında başlattığı “İncirlik ve Kürecik, TSK Kontrolüne Alınsın!” imza kampanyası büyük ilgi görüyor.
Ulusalcı çizgisinden asla taviz vermeyen Vatan Partisinin ABD emperyalizmine karşı Yüreğir İlçesi’ndeki Kuvayi Milliye Parkında başlatmış olduğu imza kampanyası bazı kesimleri ciddi manada korkutuyor. Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Vahdet Şimşek, başlatmış oluğu imza kampanyası ile alakalı olarak yaptığı açıklamada, “Türkiye İsrail’in gözcüsü olamaz. Kürecik Radar Üssü ve İncirlik Üslerindeki ABD askerleri derhal ülkelerine gönderilmelidir. Bütün ulusalcıları vatanını sevenleri devam eden imza kampanyamıza bekliyoruz. ” dedi.
Öte yandan Vatan Partisi Yüreğir İlçe Başkanlığının başlatmış olduğu kampanyaya destek veren bazı vatandaşlar. “Bu ülkede herkes haklı davasına sahip çıkmalıdır. Ulusal çıkarlarımız her şeyin üstünde olmalıdır. Vatan Partisi’nin bu ulusal çıkışı her kesim tarafından örnek alınmalıdır.” Diyerek desteklerini belirttiler.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ukrayna: Türk SİHA’ları Rusya’yı caydırmak için gerekli

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba ülkesinin Türkiye'den çok sayıda TB2 almasıyla ilgili 'SİHA'lar Rusya'yı caydırmak için gerekli. SİHA'ların üretimini yerlileştirmek için Türk tarafıyla çalışıyoruz' dedi. Bakan Kuleba katıldığı Antalya Diplomasi Forumu (ADF) kapsamında, gazetecilere verdiği röportajda, ABD Başkanı Joe Biden ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in görüşmesi, Ukrayna'nın NATO'ya katılımı ile ülkesinin Türkiye ile ticari [...]