Ana Sayfa / Genel / Koronavirüsü yenen Yeşilçam’ın usta oyuncusu Şener Şen’in son hali

Koronavirüsü yenen Yeşilçam’ın usta oyuncusu Şener Şen’in son hali

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Şener Şen, geçtiğimiz hafta koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi tamamlanan 78 yaşındaki Şener Şen’den haber var.  Koronavirüsü yenen Şener Şen ilk kez görüntülendi. İşte 79 yaşındaki Şener Şen’in koronavirüs tedavisinin ardından son hali.

Türk sinemasının usta isimlerinden Şener Şen geçtiğimiz Kasım ayında koronavirüse yakalanmıştı. Özel bir hastanede Covid-19 tedavisi gören Şener Şen’den son dakika haberi geldi

Koronavirüsü yenen Şener Şen ilk kez görüntülendi.

İŞTE 79 YAŞINDAKİ ŞENER ŞEN’İN KORONA SONRASI İLK GÖRÜNTÜSÜ…

Usta sanatçının sakallarını uzatması dikkat çekerken Şener Şen’in herhangi bir kronik rahatsızlığının olmaması tedavi sürecini hızlandırmıştı.

Koronavirüs testi pozitif çıkan 78 yaşındaki Şen, tedavi altına alınmıştı. Hiçbir solunum desteğine ihtiyaç duyulmadan normal bir odada hastalık sürecini geçiren 78 yaşındaki oyuncunun, sağlığının iyi olduğu öğrenildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Rusya’dan Türk SİHA’ları ile ilgili skandal açıklama!

Rusya Dışişleri Bakanı, Ankara'nın Ukrayna'ya SİHA satmasını eleştirdi ve "Türkiye ve diğer ülkeleri Ukrayna'yı teşvik etmeme konusunda uyarıyoruz" dedi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Mısır'ın başkenti Kahire'de Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah el Sisi ile görüştü. Lavrov daha sonra, Mısırlı mevkidaşı Samih Şükri ile bir araya geldi. İkili baş başa görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Bir [...]