Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Ayaklı banka şaşırttı! Üzerinden 196 bin TL’lik hesap cüzdanı çıktı

Ayaklı banka şaşırttı! Üzerinden 196 bin TL’lik hesap cüzdanı çıktı

Van’da yakalanan bir dilencinin üzerinden çıkanlar herkesi şaşırttı. Dilencinin üzerinden nakit paranın yanı sıra 196 bin TL’lik hesap cüzdanı, altın hesabı cüzdanı, araba anahtarı ve ev devir evrakı çıktı.
İpekyolu Belediyesi mobil dilenci ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında dün akşam saatlerinde iki kadın dilenciye müdahale edildi.
ÜZERİNDEN ÇIKANLAR ŞOKE ETTİ
Dilencilerden G.B. isimli şahsın yapılan üst aramasında, 2 bin 35 TL, 200 dolar, kendine ait hesabında 196 bin TL olduğunu gösteren hesap cüzdanı, 14 bin 721 TL’lik altın mevduatı hesap cüzdanı, yakın zamanda bankalardan yapılan havale işlemlerine dair dekontlar, araba anahtarı, ev devir evrakı ile birtakım ziynet eşyası çıktı.
Dilenci G.B., bu işi ekmek parası için yaptığını, üzerindekilerin kızının parası olduğunu ve kendisine ait engelli maaşının olduğunu iddia etti.
Dilenci şahıslara Kabahatler Kanuna göre cezai yaptırımlar uygulanırken, el konulan para ise tutanakla kayıt altına alındı.

About admin

Göz Atmak İstermisin

Bu dostluk sömürgeci ve dünyayı kana bulayanlara kapak olsun

Dünyanın en güzel sevgisi karşılıksız ve beklentisiz olanıdır. Hayat karşılıklı sevgi ve saygıyı anlayarak, karşındakinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com