FETÖ teröristbaşına ne oldu? Öldü mü öldürüldü mü?

“Dünya etme bulursun dünyası “derler ya gerçekten öyle! 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde bulunan FETÖ’de iç çatışma giderek kızışıyor. Teröristbaşı Fetullah Gülen’in yeğeni Ebuseleme’nin iddiasına göre örgütün üst düzey isimleri teröristbaşı Fetullah Gülen’i kaçırdı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişiminin üzerinden 8 yıl geçti. 251 şehit verdiğimiz o karanlık gecenin ardından terör örgütü FETÖ’de sular durulmuyor… Teröristbaşı Fetullah Gülen’in yeğeni Ebuseleme’nin iddiasına göre Gülen, örgütün üst düzey isimleri tarafından kaçırıldı.

FETÖ ELEBAŞI GÜLEN KAÇIRILDI İDDİASI

FETÖ elebaşı Gülen’in yeğeni Ebuseleme Gülen tarafından paylaşılan bir video kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Paylaştığı o videoda Ebuseleme Gülen, FETÖ’nün üst düzey isimlerinin elebaşı Fetullah Gülen’i kaçırdığını iddia etti.

Ebuseleme Gülen, Fetullah Gülen’in “Uzun Cevdet” lakaplı Cevdet Türkyolu tarafından Pensilvanya’da bulunan FETÖ kampından götürüldüğünü Pensilvanya kampından çektiği video ile duyurdu.

Pensilvanya’daki örgüt kampının önünden yayınladığı küfürlü videoda, “kaçırma” hadisesinden bahseden Ebuseleme Gülen, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’den “hocaefendi” diye bahsederek “Hocaefendiyi başka bir yere kaçırdılar” ifadelerini kullandı.

Ebuseleme Gülen, “Ben varım. Benim gibi insanlar var Allah’tan. Ama burada o… çocukları da var işte. Ha pardon, şu anda burada değiller. Hocaefendiyi de kaçırdılar ya başka bir yere… Unutmuşum ya pardon. Hocamız yok artık.” diyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

FETÖ elebaşısının yeni yerini camdaki etiket ortaya çıkardı

Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında etrafı çevrili geniş bir malikânede kalan suç örgütü lideri Fetullah Gülen’in …

Bir yanıt yazın