Uykusuz geceler yaşayan Adana sivrisinek nöbetinde!

Bir başkadır Adana şehri. Hem doğasıyla hem de komik olaylarıyla hiç gündemden düşmüyor. En son olarak da sinek ısırığından bıkanlar dayanamayıp “Zeydan seçildi, sinekler bayram ediyor” kısa metrajlı video ile gündem oldular.

Bir zamlar hava sıcaklığının artmasıyla güneşe kızıp ateş eden iki kafadarın tutuklanmasından sonra şimdilerde de Adana’da sıcakların bastırmasıyla il ve ilçeler genelinde sivrisinekle mücadelenin yetersiz kalmasından dolayı halk gecelerini uykusuz kalarak sivrisinek nöbetinde geçiriyor. Sivrisinekle mücadele konusunda yetersiz kalan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a mücadeleyi hatırlatmak için işi komediye döken bazı fenomenler, “Zeydan seçildi, sinekler bayram ediyor” kısa metrajlı video ile gündem oldular.

Sivrisinek kılığına giren komedyenlerin bu kısa metrajlı videosu birden hem siyasilerin hem de sosyal medya fenomenlerinin ilgi odağına oturdu. Umarız bu konuda yetersiz kaldığını anlayan adana Büyükşehir Belediye Başkanı daha fazla gecikmeden  Kurban bayramı gelmeden önce sivrisinekle mücadeleyi başlatır. Yani Adana’da sivrisinekler daha fazla bayram etmeden halk geceleri bayram yapar…

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

FETÖ elebaşısının yeni yerini camdaki etiket ortaya çıkardı

Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında etrafı çevrili geniş bir malikânede kalan suç örgütü lideri Fetullah Gülen’in …

Bir yanıt yazın