Hainler durmuyor! Pençe Kaplan bölgesinden şehidimiz var!

Pençe-Kaplan operasyonu bölgesinden acı haber geldi. Silah kazası sonucu Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala şehit oldu.

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan operasyonu bölgesinde bir askerin şehit olduğu acı haberini verdi. MSB’den yapılan açıklamaya göre Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala silah kazası sonucu şehit oldu.

MSB’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Pençe-Kaplan operasyonu bölgesinde, silah kazası sonucu kahraman silah arkadaşımız Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.
ŞEHİT ATEŞİ ERZURUM’A DÜŞTÜ
Şehit Onbaşı Recep Kabala’nın memleketinin Erzurum olduğu öğrenildi. Şehidin acı haberi, Erzurum’un Hınıs ilçesine bağlı Bellitaş Mahallesi’nde yaşayan baba evine ateş gibi düştü.

Erzurum Valiliği de sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı. Valiliğin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Pençe-Kaplan harekat bölgesinde görevli Erzurum doğumlu P.Söz.Onb. Recep Kabala, bugün saat 17.00 sıralarında mevzide mühimmat patlaması sonucu şehit olmuştur. Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

FETÖ elebaşısının yeni yerini camdaki etiket ortaya çıkardı

Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında etrafı çevrili geniş bir malikânede kalan suç örgütü lideri Fetullah Gülen’in …

Bir yanıt yazın