Vay be! Yeniden Refah’ın “Demirtaş’a özgürlük” vaadi

Ak Parti ve MHP beraberliği yıkmak için bütün şer güçlerin sandıkta ittifak yaptığı bir bir ortaya çıkıyor. Yeniden Refah Partisi Bursa Yıldırım adayından DEM’li vatandaşa “Demirtaş’a özgürlük” vaadi gündeme bomba gibi düştü.

Yeniden Refah Partisi’nin Bursa Yıldırım Belediye Başkan adayı Nimetullah Narman, seçim çalışması için ilçede gittiği kahvehanede bir vatandaşın “DEM Parti hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna verdiği cevapla sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti’yi göndermek için Yeniden Refah Partisi’ne oy verilmesi gerektiğini savunan Narman, “Burada yerel seçimi kazanırsak genel seçim, erken seçim olur. Erken seçim olursa ne olur? Selahattin (Demirtaş) dışarıda. Söyleyim sana.” sözleriyle büyük tepki çekti. Narman gelen tepkilerin ardından paylaşımı tüm mecralardan silince vatandaştan da tepki gecikmedi,” Vay be demek ki sizin tek derdiniz Ak Parti’yi zayıflatıp teröristleri özgürleştirmekmiş” dediler.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Evet-Hayır yarışmasının ünlü ismi Erkan Yolaç vefat etti

‘Evet-Hayır’ yarışması ile hafızalarımıza kazınan, televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Erkan Yolaç, uzun süredir tedavi gördüğü …

Bir yanıt yazın