Özgür Özel, Eskişehir’de cami açılışına katıldı! Namaz anısını anlattı

Eskişehir’de cami açılışına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in kürsüde yaptığı konuşma ilginç anlara sahne oldu.

Son zamanlarda partisinde yaşanan kaoslarla gündeme gelen Özgür Özel, Eskişehir’e gitti. CHP’de ortaya çıkan para sayma görüntülerine de “Bilmiyorum” diyen Özel, bu kez cami açılışına katıldı.  CHP Genel Başkanı Özel, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen birlikte Eskişehir’de 100. Yıl Camisi Tesislerinin açılış töreninde konuştu.

Namaz anısını anlattı

Yeniden aday olmak istediği halde Eskişehir’de aday göstermediği Büyükerşen’in konuşması sırasında duygulanan Özel, kürsüye geldiğinde ilginç bir konuşma yaptı.

Özel, kürsüye geldiğinde “Aylar önce bana Yılmaz Hocam ‘Camiyle ve namazla aran nasıl?’ dedi.” sözleriyle konuşmasına başladı.

“Bayram namazına, cumaya giderim”

Devamında ise şu ifadelere yer verdi; Dedim bayram namazına giderim. Cumaya gider misiniz, cumaya giderim. Ramazan’ın ilk cumasını bana ayırır mısın dedi. Tabii hocam dedim, ne yapacağız? Dedi ki bir camii yaptık, son olarak onu açıp ondan sonra görevimi teslim edeceğim dedi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

5 soruda İbrahim Reisi sonrası İran’ı bekleyen süreç!

Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve hayatını kaybeden heyetinin cenaze merasimleri devam ederken, ülkenin en önemli siyasi …

Bir yanıt yazın