ABD Kongre Üyesi sadist Andy Ogles: Gazze’de bütün çocukları öldürmeliyiz

ABD Kongre Üyesi Andy Ogles, İsrail’in Gazze’de çocukları öldürmesiyle ilgili kendisine tepki gösteren bir kadına, “Bence hepsini öldürmeliyiz” yanıtını verdi.

İsrail’in Filistin topraklarında 7 Ekim’den bu yana sürdürdüğü zulüm bitmek bilmiyor. Saldırılarını giderek artıran İsrail, 29 bin 313 masumun ölümüne sebep oldu. Masumları katleden İsrail’in saldırılar başladığından bu yana en büyük destekçisi ise ABD.

ABD’li kadın tepki gösterdi: Vergilerimle Gazze’de çocuklar bombalanıyor

Son olarak ABD’de kaydedilen bir görüntü, kamuoyunda infiale neden oldu. ABD Kongre Üyesi Andy Ogles’ı meclis koridorlarında yakalayan bir kadın, “Vergilerimle Gazze’de çocuklar bombalanıyor.” tepkisinde bulundu.

“Bence hepsini öldürmeliyiz”

Ogles, yanında yürüyerek anbean sesini yükselten kadına “O çocukları bombalayacaksınız? Bence hepsini öldürmeliyiz, eğer bu seni rahatlatacaksa.” yanıtını verdi.

ABD’li kongre üyesinin verdiği yanıta ilişkin görüntüler, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Sosyal medyada tepki yağdı

Ogles’a yönelik tepkiler dinmek bilmedi.

O anlar böyle kaydedildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Evlenecek çiftlerin ziynet, balayı hariç 600 bin ₺’ye ihtiyacı var!

Evlilik aşamasında yapılan harcamalar, evlilik yolundaki gençlerin önünde engel oluşturmaya devam ediyor. Evlilik teklif ederken …

Bir yanıt yazın