İYİ Parti’de Ayyüce Türkeş Taş’ a ve onun ekibine isyan bağrağı yükseliyor

Adana İYİ Parti’de liste depremi yaşanıyor. Ayyüce Türkeş Taş’a bağlı ekibin tek başına belediye meclis listesi hazırladığını öne süren 3 ilçe başkanı görevinden istifa ettiği bildirildi.

Adana gündemine bomba gibi düşen istifa haberi üzerine parti içinde kaynamaların hız kazandığı bildiriliyor. Ayyüce Türkeş Taş’ a ve onun ekibine isyan bağrağını çeken, İmamoğlu İlçe Başkanı Hüseyin Bargöz, Karaisali İlçe Başkanı Mustafa Kuşdemir ve Pozantı İlçe Başkanı Mustafa Arıkan görevlerinden istifa ettikleri bildiriliyor.

İlçe başkanlarının meclis üyesi aday listesi yazımına kendilerinin ve teşkilat yönetiminin karıştırılmadığı gerekçesiyle İstifa eden yöneticilerin meclis üyesi aday listelerini Ayyüce Türkeş Taş ve ona bağlı bir ekibin tek başına yazdığını iddia ediliyor

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan, Mahmud Abbas’la görüştü: İsrail bu zulmün hesabını verecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile telefonda görüştü. Erdoğan, görüşmede, İsrail’in barbarca saldırıları …

Bir yanıt yazın