İstanbul’da kadınları videoya aldığı iddia edilen mülteci tekme-tokat dövüldü

İstanbul’da bir alışveriş merkezinde kadınları videoya aldığı iddia edilen kişi tekme tokat dövüldü.

Türkiye, Suriye’de 10 yıldan fazladır süren iç savaş ve Asya, Afrika’dan çeşitli nedenlerle gelen binlerce göçmene ev sahipliği yapıyor. Sığınmacıların bazıları batı ülkelerine gitmeyi hedeflese de bazıları Türkiye’de yaşamlarını sürdürmeyi tercih etti.

Son yıllarda sığınmacılarla ilgili toplumda belirginleşen huzursuzluk, bir kısım siyasi ve diğer farklı odaklarca adeta bilinçli bir şekilde kaşınıyor.

Provokatif paylaşımlar, şiddet olaylarını artırdı

Sığınmacılara yönelik provokatif paylaşımlar, toplumda şiddet olaylarını artırmaya başladı. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın sığınmacılar üzerinden provokatif söylemleri sonrası göçmenlere yönelik öfke sarmalına bir yenisi daha eklendi.

Kadınları taciz etti iddiasıyla tekme tokat dövdüler

İstanbul’da bir alışveriş merkezinde çekilerek sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, AVM’de gezen kadınları cep telefonu ile görüntüleyerek taciz ettiği ve sığınmacı olduğu iddia edilen bir kişi tekme tokat darp edildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

5 soruda İbrahim Reisi sonrası İran’ı bekleyen süreç!

Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve hayatını kaybeden heyetinin cenaze merasimleri devam ederken, ülkenin en önemli siyasi …

Bir yanıt yazın