Kuzey Marmara Otoyolu’nda 4 tır birbirine girdi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Kuzey Marmara Otoyolu’nda kar nedeniyle 4 tır, 2 yolcu otobüsü ve kar küreme aracının karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.3 kişinin yaralandığı kaza nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu oluştu.

İstanbul’da perşembe günü itibarıyla etkisini artıran kar yağışı kazaları da beraberinde getirdi.

İCA tarafından işletilen Kuzey Marmara Otoyolu Ankara istikameti Uskumruköy mevkiinde zincirleme kaza meydana geldi. Kazaya 4 tır, 2 yolcu otobüsü ve kar küreme aracı karıştı. Olayda kar küreme aracı şoförü ve yolcu otobüsü personeli 2 kişi olmak üzere toplam 3 kişi yaralandı.

3 YARALI HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralılar sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından çevre hastanelere kaldırıldı.Kaza nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu da oluştu.TRAFİK ÇİFT YÖNLÜ AÇILDI Kar yağışının etkisini arttırdığı bölgede ekipler kazaya karışan araçları kaldırmak için çalışma başlattı. Kazanın olduğu noktada trafik akışı tek şeritten verilmeye başlandı.Kuzey Marmara Otoyolu’na girişlerin trafik yoğunluğu yaşanmaması için Odayeri gişelerinden kapatıldığı öğrenildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İBB’de Nagehan Alçı depremi! Murat Ongun, sözcülük görevinden kızağa çekildi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözcüsü Murat Ongun’un kızağa çekildiği öğrenildi. İBB Başkanı …

Bir cevap yazın