Yaşlılar savaş çıkarır acısını çocuklar çeker! Mutlu musun Putin?

Rus ordusunun saldırısından korunmak için aileleriyle birlikte sığınaklara inen çocuklar, savaşın 2’nci gününde bekleyişlerini sürdürüyor.

Rusya-Ukrayna arasındaki kriz, Rusya’nın askeri müdahale başlatmasıyla savaş boyutuna ulaştı. Ukrayna’nın çeşitli bölgelerine giriş yapan Rus ordusu tüm halkı paniğe sürükledi.

Birçok yer bombalarla ateş altına alınırken can kayıpları ve yaralanmalar yaşandı. Halkın bir kısmı Ukrayna’dan ayrılırken, ülkede kalan kesim ise kendilerini güvence altına almak için evlerinin alt katlarındaki sığınaklar ile metro istasyonlarına akın etti.

ÇOCUKLARIN YAŞAM MÜCADELESİ

Savaşın seyrinin ne yönde devam edeceği merak edilirken; yüzlerce kişi kapalı alanlarda çaresizce beklemeye başladı.Bir grup çocuğun sığınakta olduğu ana ait fotoğraf ise görenlerin yüreğini sızlattı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Turgut Altınok’tan üniversite öğrencilerine “ücretsiz ulaşım” sözü

Üniversite öğrencileriyle buluşan Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Turgut Altınok’tan müjde üstüne müjde …

Bir yanıt yazın