Kemal Kılıçdaroğlu ile Ali Babacan görüştü! GündemMillet İttifakı!.. Nasıl olacaksa?…

Daha önce Akşener ve Davutoğlu ile yemekte buluşan Kılıçdaroğlu, son görüşmesini Babacan ile gerçekleştirdi. Bir sonraki genel seçimler Haziran 2023’te yapılacak.

Seçimlere cephesini genişleterek katılmak isteyen Millet İttifakı’nın bileşenlerinden CHP, çeşitli partilerle temaslarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Üç muhalefet liderinin, yemekte ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu belirtildi. Görüşme, Gelecek Partisi’nin söz konusu oluşuma katılacağı söylentilerinin ardından gerçekleştirildi. Kılıçdaroğlu’nun son görüşmesi, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile oldu.

GÜNDEM MİLLET İTTİFAKI

Babacan, CHP Genel Başkanı’nı parti genel merkezinde kabul etti. Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Muharrem Erkek eşlik etti. Kameralara poz veren Babacan ve Kılıçdaroğlu, ardından heyetlerarası görüşmeye geçti. Görüşmede, Millet İttifakı’nın durumu ve ülke gündemindeki konuların ele alındığı belirtiliyor. Kaynak: Ensonhaber

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HSK, 4 bin 299 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi!

2024 Adli ve İdari Yargı Kararnamesi yayınlandı. Buna göre 4 bin 9’u adli, 290’ı idari …

Bir yanıt yazın