Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Bakan Nureddin Nebati, zincir marketleri uyardı: Karınızı yaptınız artık taviz yok

Bakan Nureddin Nebati, zincir marketleri uyardı: Karınızı yaptınız artık taviz yok

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, döviz kurlarındaki dalgalanma nedeniyle artan market fiyatlarıyla ilgili “Karınızı yaptınız, bu saatten sonra hiçbir taviz yok” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye’nin sıcak ekonomik gündemini TRT 1 ve TRT Haber ortak yayınında değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yeni ekonomi modeliyle birlikte döviz kurlarında sert düşüş yaşandı.  Bunun üzerine ‘Marketlerde yükselen fiyatlar düşecek mi?’ soruları akıllara geldi.

ZİNCİR MARKETLERİ UYARDI

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, canlı yayında artan fiyatlarla ilgili açıklamada bulundu.

“BU SAATTEN SONRA BU KONUDA TAVİZİMİZ YOK”

Zincir marketleri uyaran Nebati, “Karınızı yaptınız, gelirinizi elde ettiniz. Bu saatten sonra bu konuda hiçbir tavizimiz yok.” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Orman yangınlarında global çağrısı yapan Cem Davran’dan birlik beraberlik mesajı!

Geçtiğimiz yıl çıkan orman yangınlarında global çağrıyla gündeme gelen oyuncu Cem Davran, İBB'nin kar krizinde birlik olma davetinde bulundu. Ülke genelinde yaşanan olumsuz hava koşullarına karşı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kar yağışına yönelik İstanbul için uyarılarda bulunmuştu.  Geçtiğimiz günlerde kenti etkisi altına alan kar yağışı, hayatı durma noktasına getirdi.  İstanbul'da hiçbir tedbir alınmamasının ardından binlerce vatandaş [...]

%d blogcu bunu beğendi: