Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Akşener’in zor sınavı! Şehit yakınına küfreden Türkkan’a tepkisi merak konusu

Akşener’in zor sınavı! Şehit yakınına küfreden Türkkan’a tepkisi merak konusu

Meral Akşener’e Bingöl ziyaretinde tepki gösteren şehit ağabeyine küfreden Lütfi Türkkan’ın İyi Parti’deki geleceği ve Genel Başkan’ın tepkisi merak ediliyor.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Bingöl’de esnaf ziyaretlerine devam etti. Akşener esnafı gezerken beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. HDP ve Selahattin Demiştaş’a olan yakınlığı üzerinden bir şehit ağabeyi tarafından eleştirildi.

Akşener’e, tepki göstermeye çalışan şehit ağabeyinin “Benim kardeşimin bütün vücudu parçalandı. Günlerce ayaklarını aradılar. HDP’yi, Selo’yu savunan bir kadın bu. Evet bu savunuyor. Kahvaltıya gidiyordu.” sözleri üzerine İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, ağza alınmayacak bir küfür etti.

Tepkili ağabeyin kulağına “Senin bacını si…” diyen Türkkan kendini korumalarının kollarına attı. O anlar ise kameralara yansıdı. Başta sosyal medya olmak üzere tepkiler çığ gibi büyüdü.  İyi Parti’den ise henüz konu hakkında bir açıklama gelmedi. Kendilerini ‘milliyetçi’ olarak tanımlayan partililerin dışında, parti liderleri Meral Akşener’in sessizliği de sürüyor. Akşener’in şehit ağabeyine küfreden vekili Türkkan’a nasıl tepki göstereceği merak konusu oldu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tunceli’de Eren Kış-6 operasyonu kış şartlarına rağmen aralıksız sürüyor

Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu zorlu kış şartları altında devam ediyor. Terör örgütü PKK'yı ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu 1 metreyi aşkın karların arasında kararlılıkla devam ediyor. Operasyonda, Tunceli [...]

%d blogcu bunu beğendi: