Kılıçdaroğlu’ndan Türkiye için kaynak çözümü!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV canlı yayınında Türkiye’nin sorunları için çözümlerini dile getirerek,“Türkiye’de kaynak da var. Gerekirse Türkiye daha düşük bedellerle borçlanabilir. “dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat programına konuk oldu.
Türk halkının bayramını kutlayarak konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, hem İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı hem de gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
“TÜRKİYE BORÇLANABİLİR”
İktidarın nasıl olması gerektiğine dair fikirlerini ileten Kılıçdaroğlu’na Küçükkaya, bu ülkenin ihtiyaçları için nasıl kaynak oluşturabileceğini sordu.  CHP Lideri kaynaklar için “Türkiye zengin bir ülke. Türkiye’de kaynak da var. Gerekirse Türkiye daha düşük bedellerle borçlanabilir. Türkiye’nin bereketli toprakları, çalışan insanları var. En büyük kaynak gençlerimiz. İstihdamı devleti yönetenler yaratacak.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan: Dünya liderleri 28 Mayıs akşamı yapılacak trene katılmak istiyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Canlı yayında gündemi değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya liderlerinin kendisini arayıp 28 …

Bir cevap yazın