Elazığ’da 4.0 şiddetinde korkutan deprem!

Türkiye’nin 31 vilayetinde sokağa çıkma yasağının yaşandığı bir günde Elazığ’ın Sivrice ilçesinden korkutan 4.0 büyüklüğünde bir deprem haberi geldi.

Alınan  son dakika haberine göre, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bu gün saat 16:25’te 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği ise 7 kilometre olarak kaydedildiği bildirildi.
Öte yandan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Elazığ’ın Sivrice ilçesinde saat 16.25’de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini  ve depremin, yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleştiğini doğruladı.

Yerel kaynaklardan alınan bilgilere göre, depremin il genelinde ve komşu illerde his edildiğini, korkutan devremde herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı öğrenildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Dünya Bankası: Türkiye’de bu yıl enflasyon düşecek, ekonomi büyüyecek

Dünya Bankası, Türkiye’de enflasyonun mayıs ayında zirveye ulaşmasının ardından aşamalı olarak düşeceğini öngördü. Ayrıca bu …

Bir yanıt yazın