Erdoğan ile Trump telefonda 3 başlık hakkında görüştü!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Başkanı Trump ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi ve görüşmede 3 başlık ele alındığı bildirildi.
Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına almışken, ulusal düzeyde ülkeler önlemlerini uygulamaya koymanın yanına, uluslararası düzeyde liderler konu hakkında görüşmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump’ın telefonda görüştüğünü duyurdu.
İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, ikili meselelerin yanı sıra bölgesel gelişmeler ele alındı.
KORONA KARŞISINDA İŞ BİRLİĞİNDE MUTABIK KALINDI
İki lider, NATO müttefikliğinin gerektirdiği dayanışma ruhunun gereği olarak, koronavirüs salgınının kamu sağlığı ve ekonomilere oluşturduğu tehdide karşı yakın iş birliklerini sürdürme noktasında mutabık kaldıkları öne sürüldü.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İptal edilen 2022 KPSS’nin yeni tarihi belli oldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz ÖSYM, yeniden yapılmasını kararlaştırdığı sınava ilişkin açıklamada bulundu. 31 Temmuz’da gerçekleştirilen …

Bir cevap yazın