CHP Lideri’nden sahra açıklaması: Biz çadırı kurduk sizde gerisini tamamlayın

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da kurdukları sahra hastanesinin büyük kısmının çadır olduğunu eleştirenlerin durumu yanlış anladığını belirterek,” Biz çadırı kurduk sizde gidin ameliyathane ve diğer eksiklikleri tamamlayın “dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’ya yapılan sahra hastanesine ilişkin gelen eleştirilere cevap verdi.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu yapılan hizmetle ilgili olarak eleştirilerin yanlış olduğunu savunarak  “Adı üstünde sahra hastanesi, Bir sahrada kurduğumuz geçici bir hastane, sürekli bir hastane değil. Eleştirenler bunu bir şehir hastanesi gibi düşünüyor ya da devlet hastanesi gibi düşünüyorlar ya da devlet hastanesi gibi düşünüyorlar. Öyle bir şey değil bu sahra hastanesi. Sahra hastanelerinin büyük bir kısmı çadırdır. ‘Vay efendim işte burada bir hastane, ameliyathane yok, şu yok, bu yok vesaire’. E siz de gidin ameliyathaneyi yapın o zaman. Yani kalp nakli mi yapacaksınız? Hayır.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HDP’li vekiller aranan teröristle birlikte açıklama yaptı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz PKK destekçilerinin Irak’ta düzenlediği ödül törenine katılan HDP’li milletvekilleri Sezai Temelli …

Bir cevap yazın