İngiltere’den son dakika Boris Johnson açıklaması

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

İngiltere’den Başbakan Boris Johnson’un sağlık durumu  hakkında flaş açıklama geldi. İngiltere, “Başbakanın klinik durumu stabil. Şu an tedaviye cevap veriyor. Başbakan oksijen tedavisi görüyor ve destek ünitesi olmadan kendi kendine nefes alabiliyor.” denildi.

Alınan son dakika bilgilerine göre, Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandıktan sonra durumu kötüleşen ve yoğun bakıma kaldırılan İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın sağlık durumu ile ilgili yeni bir açıklama geldi.

İngiltere Başbakanlık makamından yapılan son dakika açıklamada, “Başbakanın klinik durumu stabil. Şu an tedaviye cevap veriyor. Başbakan oksijen tedavisi görüyor ve destek ünitesi olmadan kendi kendine nefes alabiliyor” denildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İptal edilen 2022 KPSS’nin yeni tarihi belli oldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz ÖSYM, yeniden yapılmasını kararlaştırdığı sınava ilişkin açıklamada bulundu. 31 Temmuz’da gerçekleştirilen …

Bir cevap yazın