Suriye,Kılıçdaroğlu’nu “aziz konuk” olarak “Şam”a davet ettiler

Türkiye’nin sınır ötesi operasyonlarına her fırsatta karşı çıkan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan kanla besleniyor, Orta Doğu’yu kana buladı” şeklindeki densiz açıklamalara en büyük destek Suriye’den rejim yanlısı gazeteci Nidal Sabeh’dan geldi.
“PYD/YPG’yi terör örgütü olarak görmediklerini, onların DEAŞ’a karşı ülkelerini savunduklarını” defalarca dile getiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Suriye’de övgü dolu sözlerle bahsedildi.
ŞAM’A DAVET ETTİ
Bahar Kalkanı Harekatı’yla perişan olan Suriye ordusu ve destekçisi ülkeler her geçen gün psikolojik olarak da büyük yıkım içine girmişken rejim yanlısı gazeteci Nidal Sabeh Kılıçdaroğlu’nu “aziz bir konuk olarak” Şam’a davet etti.
“MÜTTEFİKİMİZ TÜRK MUHALİF LİDERİ”
Yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu için “Müttefikimiz Türk muhalif lideri“ olarak bahsedilirken Başkan Erdoğan içinse “Orta Doğu’yu kan gölüne çeviren kişi” olarak değinildi.
“KILIÇDAROĞLU’NA BİNLERCE SELAM OLSUN”
Rejim yanlısı gazeteci Nidal Sabeh yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; Büyük orta Doğu projesiyle Suriye ve orta doğuyu kan gölüne çeviren kişinin Erdoğan olduğunu söyleyerek onu rezil eden müttefikimiz Türk muhalif lideri Kılıçdaroğlu’na binlerce selam olsun. Kılıçdaroğlu’nu Aziz bir konuk olarak Şam, Mekke, Abu Dabi ve Kahire’de ağırlamaktan büyük bir şeref duyarız.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bakan Şimşek: Sürekli ve güçlü dezenflasyonun eşiğindeyiz

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Londra’da yatırımcılarla yaptığı toplantıda enflasyona ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan …

Bir yanıt yazın