PKK’ya yardım sağlayan kişiye İHA ile baskın!

Siirt’te PKK’lı teröristlere yardım ettiği iddia edilen bir kişi hava destekli operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin jandarmadaki işlemleri sürüyor. Evde yapılan aramada örgütsel fotoğraf ve doküman ele geçirildi.
Siirt’te PKK’lı teröristlere yardım ve yataklık ettiği iddiasıyla bir şüpheli hava destekli operasyonla gözaltına alındı.
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığının çalışmaları sonucunda elde edilen, bir kişinin terör örgütü PKK mensuplara yardım ve yataklık ettiği istihbaratı üzerine harekete geçildi.
Kurtalan ilçesinin Bahçelievler Mahallesi’ndeki eve insansız hava araçları desteğiyle operasyon düzenleyen jandarma özel hareket, komando ve polis özel harekat timleri, şüpheliyi yakaladı.
Evde yapılan aramada örgütsel fotoğraf ve doküman ele geçirildi.Gözaltına alınan şüphelinin jandarmadaki işlemleri sürüyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Sokak köpekleri konusunda CHP’den bir deli yürek başkan çıktı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başıboş sokak köpekleriyle ilgili konuştu. Yavaş açıklamasında, “Hayvanseverlere saygı …

Bir yanıt yazın