Ermeni asıllı PKK, kilisde ayinde !

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

PKK/PYD terör örgütlerin gerçek yüzü ortaya çıktı.  Kürt olduklarını aslında Kürt olmadıklarını ele veren Kanlı terör örgütü PKK/PYD’yi Ermeni olduğunu bu fotoğraf ele verdi.

Haçlı Ordularının çıkarlarına hizmet eden, onların taşeronluğuna soyunan, aslında Kürt olmayan ve Kürt kimliğine büren “Ermeni ” asıllı bu kanlı terör örgütü PKK/PYD  teröristleri, kilisede ayin yaptıktan sonra “Türk Ordusu”na karşı savaş yemini etmişler. Kilise önünde açıklama yaparak dünyaya biz hristiyanız bize sahip çıkın görüntüsü verirlerken, Kürt nufusunun yoğun olduğu bölgeleri de yoğun havan ateşine tutarak masum insanları öldürmeye devam ediyorlar.

Özünde Kürt olmayan ve Kürtleri öldüren Kürt kimliğinin altına saklanan bu Ermeni terör örgütü Müslüman Kürtleri katlediyor. Bu eli kanlı terör örgütü PKK/PYD’ye soruyoruz. “Siz nasıl bir Kürt Örgütüsünüz? Kürt olsanız Kürtleri öldürür müydünüz?”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Özgür Özel, TTB Başkanı Şebnen Korur Fincancı’yı kabul etti

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TSK’ya kimyasal silah kullanım iftirası atan …

Bir cevap yazın