Flaş… Flaş.. Flaş… Belediye’de arabada atlatan taciz şoku!

Adana ‘nın Seyhan Belediyesi’nde cinsel taciz şoku!. Seyhan Belediyesine  yeni atanan  F. T. adlı müdürünün “önemli kararlar alacağız diyerek” yanında çalışan bir bayanı  Balacalı civarındaki bir kafeye götürdüğü dönüşte cinsel tacizde bulunduğu iddia ediliyor.

Adana’da gündemi alt üst edecek arabadan atlatan taciz olayı 23 Eylül Pazartesi günü saat 11.20’de meydana geldi. İddiaya göre, Seyhan Belediyesine yeni atandığı öne sürülen  F.T. adlı müdür, yeni çalışma şartlarını belirlemek ve iş verimini arttırmak  vaadiyle yanında memur olarak çalışan ve Adana’ya yeni gelen adının açıklanmasını istemeyen bir bayanı mesai saatleri içerisinde 11.20’de alarak Balcalı civarındaki bir kafeye götürdü. Burada Adanayı bilmeyen bayan memurun elini tutarak tacizde bulunan bu durumdan oldukça rahatsız olan bayanın belediyeye dönelim ısrarı üzerine çalışma yerine dönüşe geçtikleri sırada  bu defa aracı ıssız yere süren ve burada şikayetçiyi zorla öperek taciz etti. Bu durumda oldukça rahatsız olan ve olayın şokundan kurtulamayan Adana’yı tanımayan yeni belediye memuru hareket halindeki araçtan atlayarak kurtulduğu, daha sonra Adana’nın Seyhan İlçesi Seyhan Pınar ASM Aile Sağlık Merkezine giderek 7 günlük iş görmez raporu aldığı bildirildi.

Taciz olayının dün itibari ile yargıya intikal ettiği, evraklarının hazırlık savcısında olduğu, zanlının da görev yerini değiştirmeye hazırlandığı iddia ediliyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Nihayet uyandılar! New York Times’tan ‘Netanyahu gitmeli’ manşeti

İnsanlık dışı saldırılarıyla Gazze’yi kan gölüne çeviren Binyamin Netanyahu, Batı desteğini kaybederken dünyaca ünlü yayın …

Bir yanıt yazın