Türkmen Beyi MHP Lideri Bahçeli hastaneye kaldırıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin hastaneye kaldırıldığı yönündeki haberler camiayı hareketlendiridi. Parti  merkezinden Türkmen beyi MHP Lideri  Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Bilindiği gibi  MHP Lideri Devlet Bahçeli, 2004 yılında da Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesi’nde kalp ameliyatı olmuş, tıkalı 4 damarına müdahalede bulunulmuştu. Bahçeli 2016 yılında ise Kocaeli’de özel bir hastanede kalp ameliyatı olmuş, kalp kapakçığına müdahale edilmiş ve ameliyat son derece başarılı geçmişti. O günden bu yana gayet sağlıklı görünen MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Ak Parti’ye ülkenin bekası için geniş kapsamlı karşılıksız destek vermesi bazı çevreleri rahatzsız etmişti.

Bu  destekten rahatsızlık duyan şer odakların, Türkmen Beyi Bahçeli’yi zehirlemelerinden endişe ediliyor. Bilindiği gibi  Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş ve yine Merhum Turgut Özal’ında zehirlendiği yönünde haberler çıkmıştı. Bu endişeler yerini koruruken, MHP Lideri ve  Türkmen Beyi Bahçeli’nin  rutin kontroller nedeniyle hastaneye gittiği öne sürülüyor..

 

Ayrıntılar birazdan…

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Gabar petrolünün ekonomiye katkısı günlük 40 bin varil!

Gabar’ın Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en büyük keşfi olduğunun altını çizen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı …

Bir yanıt yazın