Su uyur, FETÖ ve hainler uyumaz!

“Su uyur düşman uyumaz” sözünün doğruluğu Almanya’da hainlerin bir araya gelmesiyle yeniden hayat buldu. Milletimizin bu darbeci hainlere karşı her daim uyanık olması gerekmektedir. Bölücüler, vatan hainleri darbe yapamadılar ama hala Erdoğan’ı devirmek için şer ittifaklar peşindeler.
Oysa ki bu hainlerin unuttukları bir şey var! Cihan toplansa ne yurdumuzu ne devletimizi ne de birlik ve beraberliğimizi bozamaz.

Bu şerefsizlerin bu topraklar üzerinden aldığı her nefes haram olacak, bu vatan siz bölücülere, hainlere asla kalmayacaktır. Düşününüz nifak yuvası, Berlin’de bir konferans düzenleniyor. Bu konferansa sözde bazı siyasetçi ve akademisyenler, FETÖ ve PKK’dan yargılananlarla buluşturuluyor.  Konferansın ana teması ne peki? Eee tabi ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı “geniş ittifak oluşturma.”  Bu ittifaka Türkiye tarafından kimler iştirak etmiş merak ediyor musunuz? Ergun Babahan, Can Dündar, Eser Karakaş, Ferhat Tunç, CHP’li Ali Şeker Saadet Partili Cihangir İslam ve HDP’li Mithat Sancar oradalarmış.

Türkiye’ye karşı kurulan karanlık ittifakın Almanya’da yeniden hortlaması hiç tesadüfi değildir. Çünkü  FETÖ’cülerin baş aktör olduğu konferansta Türkiye’nin terörle mücadelesine karşı duran akademisyenler, PKK’ya yakınlığı ile bilinen isimler yer almışlardır.

Konferansa katılan ve katılım konusunda çağrıda bulunan isimler, şuan  Türkiye’ye karşı kurulan kirli ittifakı bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır. FETÖ’den firari olan Ergun Babahan, Can Dündar, Eser Karakaş, PKK’ya yardım-yataklık ile kuryelik yapmaktan ötürü hakkında dava açılan ve Almanya’ya kaçan Ferhat Tunç, firari FETÖ’cü Hayko Bağdat ve yönetmen Mustafa Altıoklar ile CHP’li milletvekili Ali Şeker, Saadet Parti (SP) milletvekili Cihangir İslam ve HDP milletvekili Mithat Sancar’ın da katıldığı sözde konferansta yaptıkları konuşmanın ana teması “Erdoğan ve Ak Parti düşmanlığı” olmuştur.

Katılımcıların çoğunluğu konuşmasında Erdoğan’a karşı geniş bir ittifak oluşturma çağrısı yapması ve Firari Can Dündar’ın “17 yıldan sonra nihayet böyle geniş bir buluşmada bir araya geliyoruz. Yeni bir dönemin inşası için çalışmamız gerekir. Bir yol haritasının oluşturulması gerekir. En geniş ortak bir paydada buluşulması gerekir.  Ve bir web sitesi ile televizyon istasyonu kurulmasını öneriyorum “demesi bizi hiç de şaşırtmamıştır.

Şer ittifakı bir araya gelse de biz vatanın sahipleri olarak dimdik ayaktayız. Biliyoruz ki bu vatan yüz yıllardan beri bağrında çok hain beslemiş vakti geldiğinde o hainleri kurdukları oyun ve tuzaklarda boğmuştur. Türk’e kefen biçenlerin, haince tuzak kuranların akıbetlerinin kötü olduğunu biliyoruz. Biz Türk’e hainlik edenleri, kefen biçenleri Allah’a havale ediyoruz. Her kesin bir hesabı illaki vardır ama hiçbir hesap Allah’ın hesabını tutamaz. Çünkü o bütün hesapları ve hainlikleri bozar. Onun için diyorum ki Rabbim Türk’ün yar ve yardımcısı olsun.

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız: AYM süper temyiz mahkemesi değildir

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, “AYM bireysel başvuru yoluyla bir hükmü iptal edemeyeceği gibi, …

Bir yanıt yazın