Ak Parti 18’lik delikanlı gibi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü töreninde konuştu. Erdoğan, ’18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti. Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da vakti geldiğinde milletimizle, sizlerle paylaşacağımızı da şimdiden burada söylüyorum. Bu hafıza kaydının içerisinde çok şeyler var. Kim kimdir bunları milletimizin bilmesi lazım. Yanlış istikamette gitmeyelim’ dedi.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 18. yıl dönümü kutlamalar dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından öne çıkanlar:Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’nin tüm kademelerinde hizmet etmiş tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.
AK Parti 18 yaşına ulaştı, partimiz artık yeni bir safhaya geçti.
“ŞİMDİYE KADAR OKUNMADI, OKUNMAYACAKTIR”
Bu davanın yükünü kaldıramayanlar oldu. Bu kutlu çatının altından ayrılanların esamesi okunmamıştır, sonra da okunmayacaktır.
AK Parti kendisi gibi olmaktan çıktığında misyonunu kaybeder.
Bu ülkeye demokraside ve ekonomide Cumhuriyet tarihindeki en büyük atılımı AK Parti yaptırmıştır.
Millete hizmet yolunda devam edeceğiz, ülkemizi hedeflerine ulaştıracak olan AK Parti’den başkası değildir.
Sondaj gemilerimizle, fırkateynlerimizle Doğu Akdeniz’deyiz ama ana muhalefetin başındaki zat bunu görmüyor. Bayrağımızı da mı görmedin? ABD, Kanada, Fransa, Katar varmış sadece Türkiye yok diyor? Buradan CHP’ye gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum, bak başınızda böyle birisi var. Bu zat bizim bayrağımızı bile tanımıyor. Kaldı ki onların dışında ayrıca bütün fırkateynlerle beraber oradayız.
‘VAKTİ GELDİĞİNDE…’
18 yıllık parti tarihimizin her döneminde sadece iş yapmakla değil farklı güçlerle mücadele etmekle de geçti. Hafıza kayıtlarımızın içerisinde olanları da vakti geldiğinde milletimizle, sizlerle paylaşacağımızı da şimdiden burada söylüyorum. Bu hafıza kaydının içerisinde çok şeyler var. Kim kimdir bunları milletimizin bilmesi lazım. Yanlış istikamette gitmeyelim. Vesayet odaklarından, terör örgütlerine, uluslararası örgütlerden içimizdeki mankurtlara kadar pek çok şeyle uğraşmak zorunda kaldık.
Şimdi masada da sahada da sözünü söyleyen bir Türkiye var. Masada ve sahda istediğiniz neticeyi alabilmeniz için arkanızda buna uygun altyapı ve güç olması lazım. Aksi takdirde konuşur bağırır çağırırsınız ama kimse sizi takmaz.
Türkiye hamdolsun bu meselede dünyada artık 1. Lige çıkmıştır. En tepeye doğru yol almak da lazım. AK Parti olarak önümüzdeki gündem işte budur.
YETER Kİ TÜRKİYE AYAKTA KALSIN
Önümüzdeki dönem bu kutlu davayı daha yükseğe taşımak için daha fazla çalışma dönemidir. Daha büyük bedelleri ödemekten çekinmeyiz. Yeter ki Türkiye ayakta kalsın.
AK PARTİ KONGRE SÜRECİ
Hedef, kanaat önderleri kimlerse bunları seçip çıkartmak ve kadromuzu bu kanaat önderleriyle güçlendirmektir.
CUMHUR İTTİFAKINI DİRİ TUTACAĞIZ
Cumhur İttifakını diri tutmaya, dik tutmaya da gayret edeceğiz. Bunu dik ve diri tutmaya gayret edeceğiz. 15 Temmuz gecesi sokaklarda milletimizin kurduğu ittifakı halk oylamasından seçimlere her alanda başarıyla sürdürdük, sürdürüyoruz sayın Bahçeli ile zaman zaman bir araya gelerek daha nelerin yapılması gerektiğini konuşuyoruz.
Birileri yeni yönetim sistemini karalamaya çalışıyor olsa da milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini seçmiştir. Her yenilik gibi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de geliştirilmesi gereken noktaları var.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, İsrail ordusunu hackledi!

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, “IDF’ye girdik, çeyrek milyonlarca belgeyi ele geçirdik” iddiasında bulundu. Grup, …

Bir yanıt yazın