Saadet Partisi’nden Öcalan’ın çağrısına video ile gönderme!

Seçime 1 gün kala teröristbaşı Öcalan’ın HDP’ye yaptığı ‘tarafsız olun’ çağrısı tartışılmaya devam ediyor. Saadet Partisi de sosyal medya hesaplarından ‘Nereden nereye’ videosu paylaştı. AK Parti-SP görüşmelerinin ardından Temel Karamollaoğlu’nun da videoyu paylaşması dikkat çekti. SP lideri daha sonra ‘Adayımızla yola devam’ mesajı verdi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun da Twitter hesabından paylaştığı video da iktidarın Öcalan’la ilgili eleştirileri sıralanırken, 20 Haziran’da açıklanan mektubuna da yer verildi. İşte “Nereden nereye” videosu:

AK Parti ile Saadet Partisi arasında yapılan ve kamuoyuna ‘aday çekme’ pazarlığı olarak yansıyan görüşmelerin ardından yayınlanan videoyu Temel Karamollaoğlu’nun kendi hesabından paylaşması dikkat çekti. SP lideri daha sonra ise SP adayı ile yola devam edileceğini açıkladı. Karamollaoğlu’nun paylaşımları şöyle:

Partimizin köklü geleneği nedeniyle bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de kendi adayımız ile seçime girmekteyiz. İnanıyoruz ki bu tavrımız İstanbul için hayırlara vesile olacaktır. Gerek Necdet Bey gerekse teşkilatımız, bütün baskı ve ambargolara, bir algı oluşturulma çabasına rağmen ciddi bir gayretle çalışmaktadırlar. Bu sebeple belirtmek isterim ki bizim siyasi anlayışımız kimseye seçim kaybettirmek veya kazandırmak üzerine kurulu değildir.

Partimizin köklü geleneği nedeniyle bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de kendi adayımız ile seçime girmekteyiz. İnanıyoruz ki bu tavrımız İstanbul için hayırlara vesile olacaktır.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yargıtay’dan şok emsal emekli kararı!

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, kredi borcunu emekli maaşı ile ödemeyi taahhüt eden emeklileri ilgilendiren emsal …

Bir yanıt yazın