BM’den Sisi’yi kızdıracak şehit Mursi açıklaması!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Birleşmiş Milletler  de bizim gibi düşünüyor. Demokrasi şehidi Mursi’nin mahkeme salonunda gerçekleşen ölümü kaşıkçı cinayetini hatırlatıyor. Cuntacı Sisi’nin dünya kamuoyunun dikkatini çekmemek için yandaş yargının önünde böyle bir ölüm emrinin vermiş olabileceği öne sürülüyor.

Mısır’ın ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin ölümü ile ilgili açıklama yapan Birleşmiş Milletler, mahkeme salonunda gerçekleşen ölümün tüm boyutları ile araştırılması gerektiğini belirtti.
Birleşmiş Milletlerden (BM) yapılan açıklamada Mısır’ın ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin ölümünün tüm boyutları ile araştırılması gerektiği belirtildi. Şehit Mursi’nin cesedinin ailesine verilmeden apar topar bir şekilde toprağa verilmesinin endişeleri bir anda dünya kamuoyuna yayıldı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Şirinevler’de doğalgaz patlaması: 2 ölü, 4 yaralı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Şirinevler’de bir binada patlama meydana geldi. Doğalgaz kaynaklı olduğu belirtilen patlamada …

Bir cevap yazın