Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Tunceli’de 1006 personel ile terörist operasyonu! 8 hain öldürüldü

Tunceli’de 1006 personel ile terörist operasyonu! 8 hain öldürüldü

İçişleri Bakanlığı, Tunceli’de 1006 personelin katılımıyla ‘Yıldırım-4 Munzur-Kutu Operasyonu’nun başlatıldığını duyurdu. Yıldırım Operasyonları’nda bugüne kadar 8 terörist etkisiz hale getirildi.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadele kapsamında operasyonel çalışmalarını sürdürüyor.
Sınır içinde ve sınır ötesinde hain terör örgütlerine göz açtırmayan Türk Silahlı Kuvvetleri, 13 Temmuz tarihinde başlatılan ‘Yıldırım’ operasyonları kapsamında teröristlere korku salmaya devam ediyor.
YILDIRIM-4 MUNZUR-KUTU OPERASYONU
Terör faaliyetlerini sonlandırma amacıyla yürütülen ‘Yıldırım’ operasyonlarının 4’üncüsü olan “Yıldırım-4 Munzur-Kutu Operasyonu”nun başladığı, İçişleri Bakanlığı tarafından duyuruldu.
1006 PERSONEL OPERASYONLARA KATILACAK
Tunceli’de 1006 personelin katılımı ile gerçekleşecek operasyonlar ile terör örgütüne büyük bir darbe daha vurulacak.
8 PKK’LI TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ
Bölücü terör örgütü faaliyetlerini ülke gündeminden çıkarmak ve tamamen bitirmek için başlatılan operasyonlarda şimdiye kadar 8 PKK’lı terörist etkisiz hale getirilirken, 12 mağara, sığınak ve depo da imha edildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Rusya, koronavirüs salgınına karşı ilk aşıyı onayladıklarını duyurdu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, koronavirüs salgınına karşı ilk aşıyı onayladıklarını duyurdu. Putin, kızının aşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir