Ana Sayfa / Genel / Saadet Partisi’nden Öcalan’ın çağrısına video ile gönderme!

Saadet Partisi’nden Öcalan’ın çağrısına video ile gönderme!

Seçime 1 gün kala teröristbaşı Öcalan’ın HDP’ye yaptığı ‘tarafsız olun’ çağrısı tartışılmaya devam ediyor. Saadet Partisi de sosyal medya hesaplarından ‘Nereden nereye’ videosu paylaştı. AK Parti-SP görüşmelerinin ardından Temel Karamollaoğlu’nun da videoyu paylaşması dikkat çekti. SP lideri daha sonra ‘Adayımızla yola devam’ mesajı verdi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun da Twitter hesabından paylaştığı video da iktidarın Öcalan’la ilgili eleştirileri sıralanırken, 20 Haziran’da açıklanan mektubuna da yer verildi. İşte “Nereden nereye” videosu:

AK Parti ile Saadet Partisi arasında yapılan ve kamuoyuna ‘aday çekme’ pazarlığı olarak yansıyan görüşmelerin ardından yayınlanan videoyu Temel Karamollaoğlu’nun kendi hesabından paylaşması dikkat çekti. SP lideri daha sonra ise SP adayı ile yola devam edileceğini açıkladı. Karamollaoğlu’nun paylaşımları şöyle:

Partimizin köklü geleneği nedeniyle bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de kendi adayımız ile seçime girmekteyiz. İnanıyoruz ki bu tavrımız İstanbul için hayırlara vesile olacaktır. Gerek Necdet Bey gerekse teşkilatımız, bütün baskı ve ambargolara, bir algı oluşturulma çabasına rağmen ciddi bir gayretle çalışmaktadırlar. Bu sebeple belirtmek isterim ki bizim siyasi anlayışımız kimseye seçim kaybettirmek veya kazandırmak üzerine kurulu değildir.

Partimizin köklü geleneği nedeniyle bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de kendi adayımız ile seçime girmekteyiz. İnanıyoruz ki bu tavrımız İstanbul için hayırlara vesile olacaktır.

About admin

Göz Atmak İstermisin

HDP, binasının önünde battaniye gerilimi!

Çocukları dağa kaçırılan ailelerin Diyarbakır’da HDP binası önündeki eylemi devam ederken, parti binasından çıkarılan battaniyeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com