Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Resulayn’da sızma girişiminde ki alüminyum folyolu PKK/YPG’li teröristler faka bastı!

Resulayn’da sızma girişiminde ki alüminyum folyolu PKK/YPG’li teröristler faka bastı!

Kanlı terör örgütü PKK/YPG’nin Resulayn’da sızma girişiminde bulunan alüminyum folyolu teröristleri, Türk askeri tarafından yakalandı.
Türkiye, hem yurt içinde hem de yurt dışında terör örgütlerine ve teröristlere yönelik mücadelesine kararlılıkla devam ediyor.  Barış ve güvenliği yeniden tesis etmek için Suriye’de bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’ne ait mevzilere teröristler tarafından zaman zaman sızma girişimleri yapılıyor.  Son olarak bölgede TSK mevzilerine sızmaya çalışan iki YPG/PKK’lı terörist yakalandı.
ALÜMİNYUM FOLYOYA SARILAN TERÖRİSTLER
Teröristlerin, termal kameraya yakalanmamak için üzerlerine alüminyum folyo sardığı görüldü. Ancak, Resulayn’da Türk askerinin dikkati, teröristlerin kanlı planını bozdu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İngilizler, Türkiye’nin gücünü alkışlıyor!

Türkiye’nin yıllardır sağlık sistemine yaptığı yatırımların meyvesini, salgınla mücadelede topladığını belirten haftalık dergi, uyguladığı doğru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir