Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Putin’den Paşinyan’ı kahreden sözler: Savaş Ermeni topraklarında değil

Putin’den Paşinyan’ı kahreden sözler: Savaş Ermeni topraklarında değil

Putin Ermenistan’ı böyle yıktı! Paşinyan’ı kahreden sözler. Ermenistan Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı’na saldırı düzenlerken Azerbaycan ordusu çok sert karşılık verdi. Ermeni işgali altında bulunan Karabağ topraklarına operasyon düzenleyen Azerbaycan büyük ilerleme kaydetti.

PUTİN’DEN ERMENİSTAN’I ÜZECEK AÇIKLAMA

Çatışmalarla ilgili ne diyeceği merak konusu olan Rus lider Vladimir Putin, konuyla ilgili, “Rusya’nın bazı anlaşmalar gereği Ermenistan’ı savunma hükümlüğü var ancak Azerbaycan’la savaş Ermeni topraklarında değil” açıklamasında bulundu. Paşinyan’ın başta saldırgan tutumu aldığı darbeler neticesinde yerini yardım çığlıklarına bırakırken Putin’in bu açıklaması Azerbayan’ın ne derece haklı olduğunu da gözler önünde serdi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

AB’de SİHA ve İHA üretene milyarlık fon!

Dağlık Karabağ’ın Ermenistan işgalinden kurtarılmasında önemli rol oynayan Türk SİHA’ları dünyanın gözdesi haline geldi. Dünya basınında her gün yeni bir SİHA’ya övgü haberi çıkarken bazı ülkeler ihraç etmek için harekete geçti. Gelen son dakika haberine göre, Avrupa Birliği, sivil ve askeri İHA kapasitesini geliştirmek için hareke geçti. Araştırmalar ve iş birliktelikleri AB fonları ile desteklenecek [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.