Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Ermeni asıllı PKK, kilisde ayinde !

Ermeni asıllı PKK, kilisde ayinde !

PKK/PYD terör örgütlerin gerçek yüzü ortaya çıktı.  Kürt olduklarını aslında Kürt olmadıklarını ele veren Kanlı terör örgütü PKK/PYD’yi Ermeni olduğunu bu fotoğraf ele verdi.

Haçlı Ordularının çıkarlarına hizmet eden, onların taşeronluğuna soyunan, aslında Kürt olmayan ve Kürt kimliğine büren “Ermeni ” asıllı bu kanlı terör örgütü PKK/PYD  teröristleri, kilisede ayin yaptıktan sonra “Türk Ordusu”na karşı savaş yemini etmişler. Kilise önünde açıklama yaparak dünyaya biz hristiyanız bize sahip çıkın görüntüsü verirlerken, Kürt nufusunun yoğun olduğu bölgeleri de yoğun havan ateşine tutarak masum insanları öldürmeye devam ediyorlar.

Özünde Kürt olmayan ve Kürtleri öldüren Kürt kimliğinin altına saklanan bu Ermeni terör örgütü Müslüman Kürtleri katlediyor. Bu eli kanlı terör örgütü PKK/PYD’ye soruyoruz. “Siz nasıl bir Kürt Örgütüsünüz? Kürt olsanız Kürtleri öldürür müydünüz?”

About admin

Göz Atmak İstermisin

Yapay zekalı İHA’lar göreve çıkıyor

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, “Yapay zeka destekli sürü İHA kabiliyetinden sonra İHA’ların GPS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com