Ana Sayfa / Genel / Okuma Sanatı Kulübü Adana’da

Okuma Sanatı Kulübü Adana’da

Kocaeli’de 2017 yılında kurulan OKUMA SANATI KULÜBÜ, çalışmalarına hızla devam ediyor.  Okuma Sanatı Kulübü, 3,5 yılda 53 devlet okuluna kütüphane desteği vererek hem Kocaeli’nde hem de Türkiye’nin her yerinde çeşitli kütüphane çalışmalarına imza attı.

17/18 Ekim 2020 tarihlerinde Okuma Sanaıtı Kulübü üyeleri; Mevlüt Sönmezler’in konuğu olarak Seyhan ilçemizde minik öğrencilerle bir araya geldi. Kulüp üyelerinden eğitimci-yazar Esra Ülçetin’in ana sınıfı çağındaki çocuklar için hazırlamış olduğu “Minik Haritacı” kitabını çocuklarla paylaştı ve etkinliğe katılan kitapseverlere “Minik Haritacı”yı anlattı.

Esra Ülçetin’in kitabı, Adana’da bulunan Adana Tabaklar İlköğretim Okulu’nun anasınıfı öğrencisi olan 40 çocuğa hediye edildi.  Aynı zamanda Okuma Sanatı Kulübü yetkilileri, Adana’ya gelmeden önce Adana’da toplanan kitapları Tabaklar İlköretim Okulu yetkililerine teslim ederek, kütüphane bağışı olarak da destek verdi. Bu vesileyle de Minik Haritacı kitabının da lansmanını yapmış oldu.

Önümüzdeki günlerde Adana’da farklı çalışmalara imza atması beklenen Okuma Sanatı Kulübü çalışmalarına pandemi sürecinde de devam etme kararını sürdürüyor.  Adana’da TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Adana Başmüdürü Mevlüt Sönmezler ile eşi Tuğba Sönmezler, Okuma Sanatı Kulübü üyelerini büyük bir misafirperverlikle ağırlarken, birlikte çok keyifli dakikalar geçirdi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Allah’ım sen bizi koru! Sahte kadın hâkimi, savcı kocası yakaladı!

Antalya'da meydana gelen bir olay yargı dünyasını derinden sarstı. Zeliha Özdemir isimli genç kadın film senaryolarını aratmayacak bir planla, herkesi kendinin hâkim olduğuna inandırdı. Antalya'da Zeliha Özdemir, kendisiyle aynı ismi taşıyan bir hâkimin bilgileriyle kendine sahte kimlik çıkardı. Herkesi öyle inandırdı ki savcı Alper Tunçer ile evlenmeyi başardı. Savcı Tunçer, HSK'ya eşinin adının atama listesinde neden olmadığını sorunca gerçek [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.