Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / MHP’de yönetim tam kadro Ankara’da toplandı

MHP’de yönetim tam kadro Ankara’da toplandı

MHP’de ‘Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı’ başladı. Bahçeli başkanlığında ilk oturumu gerçekleştirilen toplantıda, İran-ABD gerilimi, Libya, Irak ve Doğu Akdeniz konuları ele alınacak.
İç ve dış politikadaki gelişmelerin ele alınacağı ‘MHP Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı’ başladı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Meyra Otel’de ilk oturumu gerçekleştirilen toplantıda, akademisyenler dış politika ve ekonomi ye ilişkin sunumlar yapacak.
BAHÇELİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK
İran-ABD gerilimi ile Libya, Irak ve Doğu Akdeniz’deki gelişmelerin ele alınacağı toplantıda ayrıca Genel Başkan Yardımcıları İsmail Faruk Aksu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Meclis çalışmaları; Emin Haluk Ayhan, ekonomi; Mustafa Kalaycı ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin uyum yasalarına ilişkin bilgilendirmede bulunacak.
İki gün sürecek değerlendirme toplantısında yarın, teşkilat çalışmaları ile ilgili yapılacak sunumun ardından Bahçeli, basın toplantısı düzenleyecek.

About admin

Göz Atmak İster misiniz?

TOKİ’nin sosyal konutlarına talep patlaması!

TOKİ’nin ‘100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’ne toplam 1 milyon 211 bin 518 kişi başvuru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com