Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu açıklaması: Burada bir gaz sıkışması var

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu açıklaması: Burada bir gaz sıkışması var

Başkan Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyla ilgili soruları yanıtladı. Erdoğan, “Burada bir şehit var ve bu şehidin kimler tarafından yapıldığı belli. PKK ile hangi siyasi örgüt el ele kol kola geziyor ve bunun yanında da Türkiye’de hangi siyasi partiler kol kola veriyolar. Sonra oraya gidiyorlar. Burada artık bir gaz sıkışması var.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyla ilgili soruları yanıtladı:
“BURADA ARTIK GAZ SIKIŞMASI VAR”
Burada bir şehit var ve bu şehidin kimler tarafından yapıldığı belli. PKK ile hangi siyasi örgüt el ele kol kola geziyor ve bunun yanında da Türkiye’de hangi siyasi partiler kol kola veriyolar. Sonra oraya gidiyorlar. Burada artık bir gaz sıkışması var.
“BURALARA ÇOK DİKKAT ETMEMİZ LAZIM”
Bu insanların birikmiş olan gaz sıkışması karşısında nereye gideceksin, bunların hepsini etraflıca bir incelemek lazım, bunların üzerine de düşünmek lazım değil mi? Bunları bir istismar şeyine dönüşmenin bir anlamı yok. Buralarda çok dikkat etmemiz gerekir. Ben bile bir cumhurbaşkanı olarak herhangi bir şehit evi ziyaretinde önce soruyorum. Gidişim orayı rahatsız eder mi? Eğer edecekse gitmeyim derim. Dua yapacaksam duayı evimden yaparım, olay bu kadar basit.”
“KILIÇDAROĞLU’NU NEDEN ARAYAYIM”
Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu arayıp aramayacağına ilişkin gelen soruya “Yorumumu yaptım. Daha neden arayayım?” şeklinde yanıt verdi.

About admin

Göz Atmak İstermisin

Trump’tan büyük itiraf: Sürekli savaş isteyen bir grup var

Amerikan Fox News televizyonuna röportaj veren ABD Başkanı Trump, kendisine yönelik “Savaş istiyor” suçlamasına cevap …

BDDK’dan spekülatif döviz talebine fren!

BDDK’dan spekülatif döviz talebinin frenlenmesi için yeni bir hamle geldi. Buna göre, 100 bin dolar …

Bir Cevap Yazın