Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Dick Black’a 15 Temmuz müjdesi

Dick Black’a 15 Temmuz müjdesi

ABD iç savaşa sürüklenirken 15 Temmuz darbe girişimi gecesi, “Günün müjdesi: Ordu Türk diktatörünü devirmeye çalışıyor” Virginia Senatörü Dick Black’ın sözleri tekrar hatırlandı.

ABD Başkanı Donald Trump yanlısı protestocuların kongre binasını basması sonrası ülkede tansiyon tavan yaptı. Pensilvanya Valisi Tom Wolf, “Bu bir darbe girişimidir” sözleri akıllara, 15 Temmuz darbe girişimindeki ABD’lilerin tutumunu getirdi.

KİM DİKTATÖR?

Virginia Senatörü Cumhuriyetçi Dick Black o karanlık gece sosyal medya hesabından, “Günün müjdesi: Ordu Türk diktatörünü devirmeye çalışıyor. Erdoğan, Hitler olacak adam” ifadelerini kullanmıştı.

15 TEMMUZ KANLI DARBE GİRİŞİMİ SIRASINDA HAVALARA UÇTULAR!

NATO destekli FETÖ’nün darbeci teröristleri hem orduyu ele geçirmeyi hem de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmeye çalışırken, ABD’li üst düzey politikacıların sevinç naraları tekrar hatırlandı.

KERRY İLK SAATLER DARBECİ FETÖ’CÜLERİN SAFINDA

O gece Moskova’da bulunan dönemin ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ilk saatlerde, “Türkiye’de barış, istikrar ve devamlılık olmasını umuyorum” demişti. Kerry, ne seçilmiş hükümete destek vemiş ne de demokrasiye de vurgu yapmıştı.

BIDEN 15 TEMMUZ DARBE PLANINI BİLİYORDU

Dönemin ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, 15 Temmuz’a geç tepki verdikleri için özür dilemişti.

Ancak darbe girişiminden 6 ay önce Türkiye’ye gelen Biden, Can Dündar’ın oğluna darbe girişimini haber verdiği ortaya çıkmıştı. Öte yandan FETÖ’cülerin ByLock yazışmalarında Biden’ın “TSK tarafından kokular geliyor” dediği deşifre edilmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

81 vilayete yatırım, üretim ve istihdam ofisi kurulacak!

Son dakika haberi! Hazırlıkları devam eden ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı ekonomi ve hukuk reform paketlerinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Paket hukuksal bazı sıkıntıların giderilmesinin yanı sıra "yatırım, üretim ve istihdam" odaklı olacak. Yatırım ofisleri kurulurken, odak sektörlere büyük teşvikler verilerek hem cari açığın kapatılması hem de istihdamın artırılması sağlanacak. Önümüzdeki ay detayları duyurulacak [...]